خانه | وبلاگ | نوشته بلاگی​​​​​​​

لباس و پوشاک های اروپایی ارزان زنانه با ارسال فوری و رایگان در فروشگاه اینترنتی پریزانس

شناخت مردها | 5 رازی که نشان می دهد مردی دوستتان دارد!

شناخت مردها ! شاید کمتر در این باره کتابی چاپ شده باشد یا مقاله ای دیده باشید. باور اصلی همه این است که زنان ، بسیار مرموز بوده و کشف آنها بسیار دشوار است ، اما این باور تمام و کمال در مورد شناخت مردها هم صدق میکند! فرض کنید به تازگی با مردی آشنا شده اید و از گذراندن وقت خود با او بسیار لذت می برید . اما همیشه در ذهنتان سوالی وجود دارد که آیا او هم مرا دوست دارد؟ شناخت مردها بسیار دشوار بوده و قطعا هیچکسی جز خود او نمیتواند به این سوال پاسخ دهد اما میخواهیم مواردی را یاداوری کنیم که در صورت وجودشان، میتوانید امیدوار باشید که در یک رابطه دو طرفه هستید. 

مردها در خصوص 5 راز زندگی خود به سختی سخن میگویند. اگر او این رازها را با شما در میان بگذارد می توانید فرض کنید که او واقعا شما را دوست دارد و با اعتماد کامل ، شما را در کنار خود می خواهد. شناخت مردها نیز راه و روش خاص خود را دارد که ما در ادامه مهم ترین آن ها را به شما اموزش می دهیم.

 

نشانه های عشق و علاقه

 

 1 . بزرگترین رویاها و آرزوها

اولین بخش شناخت مردها، شناخت بزرگترین رویاهایشان است. این فقط شکست های ما نیستند که در پروش ما نقش دارند ، جاه طلبی و رویاهای ما نیز در نحوه عملکرد و تصمیمات ما موثر هستند. مردی که واقعا به شما علاقه دارد، تمام ارزو ها و رویاهای خود را با شما در میان میگذارد. مهم نیست این رویاها چقدر دست نیافتنی و یا غیر واقعی باشند، زیرا او معتقد است که شما به خوبی او را درک کرده و به احساساتش احترام میگذارید. او با اشتراک گذاشتن رویاهایش قصد دارد شما نیز همراهش شوید و در این مسیر یاری اش دهید.

 

چگونگی عشق مردان

 

2. بدترین اتفاقی که تا کنون تجربه کرده است

هیچکس دوست ندارد در برابر دیگران مورد تمسخر قرار گرفته و به او بخندند، با این حال همه ما تجربه اتفاقات ناخوشایند را داشته ایم. هرکدام از ما به گونه ای متفاوت با این حوادث روبرو می شویم اما اغلب مردان تمایل دارند تا تجربیات بد و شرمسار کننده خود را مخفی کنند تا از این طریق، قدرت عمل خود را زیر سوال نبرده باشند. شناخت مردها نیازمند دانستن حس و حالات روانی اوست. یک مرد تجربیات تلخ خود را تنها زمانی بیان میکند که ترسی از تمسخر نداشته باشد، پس حواستان جمع باشد. در این لحظات حساس واکنش شما بسیار تعیین کننده خواهد بود. سعی کنید با ارامش و به دور از لبخند یا تمسخر، به حرفهایش گوش داده و در انتها با فشردن دستانش به او یاداوری کنید که اعتمادش بسیار به جا بوده است.

 

تنهایی مرد

 

3 . ضعف

یک مرد دوست دارد خود را در برابر زنی که میخواهد تسخیر کند، کاملا قوی نشان دهد ولی واقعیت این است که همه ما نقاط ضعف مختص به خود را داریم که دائما در حال پنهان کردن آن هستیم، چرا که از سوء استفاده دیگران گریزانیم. بیان نقاط ضعف ترس اصلی مردان است که شناخت مردها را دشوارتر می کند. چرا که آن ها را در معرض طرد شدن قرار می دهد و حتی ممکن است باعث تمسخرشان شود، بنابراین تنها زمانی که به واسطه حضورتان احساس شجاعت کرده و تمام و کمال به شما ایمان داشته باشد، این موضوع را با شما درمیان میگذارد. پس فراموش نکنید لازمه رسیدن به این مرحله، تلاش شما برای جلب اعتماد اوست.

 

4 . بدترین شکست هایش

شما هرگز شاهزاده جذابی را پیدا نمیکنید که به یکباره تمام ارزوهایتان را براورده کند. هیچکس بی عیب نیست! مردان در ابتدا میکوشند خود را بسیار با اعتماد به نفس و در نور کامل نشان دهند تا اعتماد شما را به عنوان همراه و شریک زندگی، جلب کنند. اگر او در مورد بدترین شکست های خود به شما اعتماد کند، میتوانید مطمئن باشید که او واقعا شما را دوست دارد و به شراکت تان ایمان اورده است.

 

5 . بزرگترین ترس هایش

همه ما ترس هایی در وجودمان داریم که برخی اشکار و برخی دیگر پنهانی است. این ترس ها مربوط به درون خودمان بوده و اغلب صحبتی از آنها نمیکنیم. بله درست است ! داشتن ترس یک چیز است و بیان کردنش موضوعی دیگر! شناخت مردها از این زاویه نیز بخشی از مرحله رسیدن به علاقه اوست.

مردان اغلب از بیان کردن ترس ها به شدت خودداری میکنند چرا که معتقدند وجودشان با سرسختی آمیخته شده است و بیان ترس، آنها را از موضع قدرت پایین می اورد. تنها زمانی یک مرد به بیان ترس هایش میپردازد که واقعا به شما علاقه داشته باشد و بخواهد از اتفاقات ناگواری که از انها واهمه دارد، آگاهتان کند. لطفا در این شرایط، حواستان بسیار جمع باشد. باید به او اطمینان دهید که رازش پیش شما باقی مانده و از رخ دادن آنها تا حد ممکن جلوگیری میکنید.

 

ترس از دست دادن

 

سخن پایانی

مردها با وجود جسارت و استحکام بدنی، روحیات لطیفی دارند که با کمی آگاهی از راز و رمز های ذهنی اش، میتوانید به راحتی قلبش را تسخیر کرده و به زندگی حکمرانی کنید. کافیست کمی انعطاف داشته باشید، اجازه دهید با خیالی اسوده با شما سخن بگوید و تکیه گاهی برایش باشید تا همواره شادی را به زندگی تان بیاورد.

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده
سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش